|
|
|
KK As Basket (pioniri)
Regionalna liga U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Beovuk 72 | | 18 | | 17 | | 1 | | 1312 | | 729 | | 583 | | 35 | | | | 2. | | | KK As Basket | | 18 | | 15 | | 3 | | 1251 | | 848 | | 403 | | 33 | | | | 3. | | | KK Sava | | 18 | | 12 | | 6 | | 1190 | | 1052 | | 138 | | 30 | | | | 4. | | | ŠKK Zvezdara 2 | | 18 | | 11 | | 7 | | 995 | | 903 | | 92 | | 29 | | | | 5. | | | KK Div Basket | | 18 | | 10 | | 8 | | 1201 | | 1136 | | 65 | | 28 | | | | 6. | | | KK Pobednik 011 | | 18 | | 9 | | 9 | | 995 | | 979 | | 16 | | 27 | | | | 7. | | | KK Zemun 2 | | 18 | | 7 | | 11 | | 1001 | | 1039 | | -38 | | 25 | | | | 8. | | | KK Sfera | | 18 | | 5 | | 13 | | 889 | | 1086 | | -197 | | 23 | | | | 9. | | | OKK Beograd | | 18 | | 4 | | 14 | | 886 | | 1161 | | -275 | | 22 | | | | 10. | | | KK IBC | | 18 | | 0 | | 18 | | 565 | | 1352 | | -787 | | 18 | | |
| | 87029 | KK Zemun 2 : OKK Beograd | 65 : 41 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87030 | KK Beovuk 72 : KK IBC | 84 : 23 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 15:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87031 | KK Div Basket : KK Sfera | 79 : 56 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 87032 | KK Sava : ŠKK Zvezdara 2 | 62 : 50 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 10:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87033 | KK As Basket : KK Pobednik 011 | 80 : 55 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87034 | KK Zemun 2 : KK Beovuk 72 | 34 : 66 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87035 | ŠKK Zvezdara 2 : KK As Basket | 30 : 72 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87036 | KK Sfera : KK Sava | 51 : 69 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87037 | KK IBC : KK Div Basket | 47 : 66 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 11:20 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87038 | OKK Beograd : KK Pobednik 011 | 40 : 54 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87039 | KK Beovuk 72 : OKK Beograd | 87 : 28 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 13:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87040 | KK Div Basket : KK Zemun 2 | 76 : 62 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87041 | KK Sava : KK IBC | 79 : 22 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:10 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87042 | KK As Basket : KK Sfera | 80 : 24 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87043 | KK Pobednik 011 : ŠKK Zvezdara 2 | 55 : 45 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87044 | KK Zemun 2 : KK Sava | 53 : 61 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87045 | KK Beovuk 72 : KK Div Basket | 71 : 36 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87046 | KK Sfera : KK Pobednik 011 | 64 : 65 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:40 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 87047 | KK IBC : KK As Basket | 12 : 81 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87048 | OKK Beograd : ŠKK Zvezdara 2 | 70 : 51 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87049 | KK Div Basket : OKK Beograd | 68 : 30 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 87050 | KK Sava : KK Beovuk 72 | 63 : 81 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87051 | KK As Basket : KK Zemun 2 | 85 : 46 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87052 | KK Pobednik 011 : KK IBC | 60 : 41 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87053 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Sfera | 65 : 59 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 13:50 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87054 | KK Zemun 2 : KK Pobednik 011 | 48 : 62 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87055 | KK Beovuk 72 : KK As Basket | 74 : 47 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:10 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87056 | KK Div Basket : KK Sava | 68 : 85 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87057 | KK IBC : ŠKK Zvezdara 2 | 33 : 94 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87058 | OKK Beograd : KK Sfera | 50 : 61 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87059 | KK Sava : OKK Beograd | 90 : 49 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 11:20 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87060 | KK As Basket : KK Div Basket | 82 : 52 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87061 | KK Pobednik 011 : KK Beovuk 72 | 42 : 60 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87062 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Zemun 2 | 64 : 52 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87063 | KK Sfera : KK IBC | 69 : 38 |
| | | | | | Datum: 24.01.2024 Vreme: 20:10 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 87064 | KK Zemun 2 : KK Sfera | 54 : 53 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87065 | KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara 2 | 56 : 26 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87066 | KK Div Basket : KK Pobednik 011 | 71 : 64 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87067 | KK Sava : KK As Basket | 47 : 72 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 13:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87068 | OKK Beograd : KK IBC | 57 : 53 |
| | | | | | Datum: 12.04.2024 Vreme: 17:30 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87069 | KK As Basket : OKK Beograd | 66 : 46 |
| | | | | | Datum: 07.02.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87070 | KK Pobednik 011 : KK Sava | 44 : 57 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87071 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Div Basket | 49 : 47 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87072 | KK Sfera : KK Beovuk 72 | 48 : 82 |
| | | | | | Datum: 08.02.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 87073 | KK IBC : KK Zemun 2 | 10 : 69 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 11:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87074 | KK Pobednik 011 : KK As Basket | 50 : 57 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87075 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Sava | 54 : 34 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87076 | KK Sfera : KK Div Basket | 55 : 70 |
| | | | | | Datum: 28.03.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 87077 | KK IBC : KK Beovuk 72 | 12 : 94 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87078 | OKK Beograd : KK Zemun 2 | 66 : 64 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87079 | KK Beovuk 72 : KK Zemun 2 | 60 : 43 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87080 | KK Div Basket : KK IBC | 88 : 46 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87081 | KK Sava : KK Sfera | 60 : 47 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:50 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 87082 | KK As Basket : ŠKK Zvezdara 2 | 69 : 48 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 87083 | KK Pobednik 011 : OKK Beograd | 58 : 42 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:25 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87084 | KK Zemun 2 : KK Div Basket | 53 : 48 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87085 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Pobednik 011 | 49 : 34 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87086 | KK Sfera : KK As Basket | 51 : 62 |
| | | | | | Datum: 07.03.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 87087 | KK IBC : KK Sava | 43 : 86 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87088 | OKK Beograd : KK Beovuk 72 | 43 : 87 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87089 | KK Div Basket : KK Beovuk 72 | 58 : 97 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87090 | KK Sava : KK Zemun 2 | 76 : 68 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87091 | KK As Basket : KK IBC | 68 : 27 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87092 | KK Pobednik 011 : KK Sfera | 62 : 36 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 09:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87093 | ŠKK Zvezdara 2 : OKK Beograd | 50 : 37 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87094 | KK Zemun 2 : KK As Basket | 62 : 57 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87095 | KK Beovuk 72 : KK Sava | 67 : 46 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87096 | KK Sfera : ŠKK Zvezdara 2 | 22 : 61 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 87097 | KK IBC : KK Pobednik 011 | 31 : 65 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87098 | OKK Beograd : KK Div Basket | 52 : 91 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87099 | KK Sava : KK Div Basket | 75 : 84 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87100 | KK As Basket : KK Beovuk 72 | 60 : 52 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 18:45 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87101 | KK Pobednik 011 : KK Zemun 2 | 62 : 66 |
| | | | | | Datum: 22.03.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87102 | ŠKK Zvezdara 2 : KK IBC | 85 : 33 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 16:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87103 | KK Sfera : OKK Beograd | 56 : 54 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 09:20 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 87104 | KK Zemun 2 : ŠKK Zvezdara 2 | 39 : 54 |
| | | | | | Datum: 09.04.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87105 | KK Beovuk 72 : KK Pobednik 011 | 60 : 39 |
| | | | | | Datum: 04.04.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87106 | KK Div Basket : KK As Basket | 56 : 73 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87107 | KK IBC : KK Sfera | 18 : 38 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87108 | OKK Beograd : KK Sava | 56 : 62 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87109 | KK As Basket : KK Sava | 78 : 80 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 17:40 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 87110 | KK Pobednik 011 : KK Div Basket | 59 : 74 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 09:00 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 87111 | ŠKK Zvezdara 2 : KK Beovuk 72 | 40 : 60 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 87112 | KK Sfera : KK Zemun 2 | 58 : 43 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 09:30 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 87113 | KK IBC : OKK Beograd | 36 : 89 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 87114 | KK Zemun 2 : KK IBC | 80 : 40 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 09:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 87115 | KK Beovuk 72 : KK Sfera | 74 : 41 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 87116 | KK Div Basket : ŠKK Zvezdara 2 | 69 : 80 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 87117 | KK Sava : KK Pobednik 011 | 58 : 65 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 87118 | OKK Beograd : KK As Basket | 36 : 62 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
Kvalifikacije za Regionalnu ligu U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK As Basket | | 2 | | 2 | | 0 | | 149 | | 117 | | 32 | | 4 | | | | 2. | | | KK BB Basket (Mladenovac) | | 2 | | 1 | | 1 | | 137 | | 122 | | 15 | | 3 | | | | 3. | | | KK Krstaš | | 2 | | 0 | | 2 | | 99 | | 146 | | -47 | | 2 | | |
| | 86022 | KK Krstaš : KK As Basket | 48 : 78 |
| | | | | | Datum: 22.10.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | KK BB Basket (Mladenovac) - slobodna ekipa | | | |
| | 86023 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Krstaš | 68 : 51 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | KK As Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 86026 | KK As Basket : KK BB Basket (Mladenovac) | 71 : 69 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Krstaš - slobodna ekipa | | | |
Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Partizan | | 3 | | 3 | | 0 | | 262 | | 135 | | 127 | | 6 | | | | 2. | | | KK Žarkovo | | 3 | | 2 | | 1 | | 186 | | 193 | | -7 | | 5 | | | | 3. | | | KK Beovuk 72 | | 3 | | 1 | | 2 | | 151 | | 204 | | -53 | | 4 | | | | 4. | | | KK As Basket | | 3 | | 0 | | 3 | | 136 | | 203 | | -67 | | 3 | | |
| | 85109 | KK Partizan : KK As Basket | 91 : 49 |
| | | | | | Datum: 07.10.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Lazar Đurišić, Mirko Vesković Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85110 | KK Beovuk 72 : KK Žarkovo | 67 : 72 |
| | | | | | Datum: 07.10.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) | Sudije: Duško Milaković, Strahinja Stamenković Delegat: Dragiša Varava |
| | | | |
| | 85111 | KK Partizan : KK Beovuk 72 | 92 : 38 |
| | | | | | Datum: 14.10.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Strahinja Stamenković, Marko Bogićević Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 85112 | KK As Basket : KK Žarkovo | 47 : 66 |
| | | | | | Datum: 14.10.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) | Sudije: Dalibor Šušteršić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Varađan |
| | | | |
| | 85113 | KK Beovuk 72 : KK As Basket | 46 : 40 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) | Sudije: Marko Paunović, Strahinja Stamenković Delegat: Milena Glavan |
| | | | |
| | 85114 | KK Žarkovo : KK Partizan | 48 : 79 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 17:45 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Vuk Ivančević, Luka Miljković Delegat: Dragoslav Velanac |
| | | | |
Predkvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Ras | | 3 | | 3 | | 0 | | 170 | | 131 | | 39 | | 6 | | | | 2. | | | KK As Basket | | 3 | | 2 | | 1 | | 179 | | 134 | | 45 | | 5 | | | | 3. | | | KK Borča | | 3 | | 1 | | 2 | | 145 | | 169 | | -24 | | 4 | | | | 4. | | | KK Uskok (-3) | | 3 | | 0 | | 3 | | 0 | | 60 | | -60 | | 0 | | |
| | 84883 | KK Ras : KK Uskok | SR 20 : 0 |
| | | | | | službeni rezultat | Datum: 01.01.2023 |
| | | | |
| | 84884 | KK As Basket : KK Borča | 96 : 57 |
| | | | | | Datum: 23.09.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) | Sudije: Marko Paunović, Stevan Savić Delegat: Bojan Draškić |
| | | | |
| | 84885 | KK Ras : KK As Basket | 77 : 63 |
| | | | | | Datum: 24.09.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Luka Maksimović, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 84886 | KK Uskok : KK Borča | SR 0 : 20 |
| | | | | | službeni rezultat | Datum: 01.01.2023 |
| | | | |
| | 84887 | KK As Basket : KK Uskok | SR 20 : 0 |
| | | | | | službeni rezultat | Datum: 01.01.2023 |
| | | | |
| | 84888 | KK Borča : KK Ras | 68 : 73 |
| | | | | | Datum: 01.10.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|