Ekipe kluba
SENIORI
KK As Basket
MLAĐI PIONIRI
KK As Basket
KK As Basket 2
KK As Basket 3
KK As Basket 4
KK As Basket 5
KK As Basket 6
KK As Basket 7
PIONIRI
KK As Basket
KK As Basket 2
KADETI
KK As Basket
KK As Basket 2
JUNIORI
KK As Basket
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK As Basket (juniori)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK As Basket222021604116743742
2.KK Cerak 221841600118541540
3.KK Koledž Beograd221841597132127640
4.KK Radnički (Obrenovac)221571714135835637
5.KK Šuter221571731134538637
6.KK Slodes 22211111421124517633
7.BKK Radnički 32281415501635-8530
8.KK Zmaj2271513961625-22929
9.KK Bask 2 (-1)2281412541545-29129
10.KK Sopot2261610161397-38128
11.KK BTC (-1)2241811021491-38925
12.KK Zemun Fitofarmacija 2222208681539-67124


1. kolo04.11.2017
52509BKK Radnički 3 : KK Bask 295 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52510KK Cerak : KK Zemun Fitofarmacija 296 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52511KK Slodes 2 : KK Sopot81 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52512KK Šuter : KK As Basket80 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 19:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52513KK Koledž Beograd : KK Zmaj90 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52514KK BTC : KK Radnički (Obrenovac)46 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

2. kolo11.11.2017
52515BKK Radnički 3 : KK Cerak 51 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52516KK Zmaj : KK BTC59 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52517KK As Basket : KK Koledž Beograd79 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52518KK Sopot : KK Šuter47 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52519KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Slodes 234 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2017 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52520KK Bask 2 : KK Radnički (Obrenovac)47 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2017 Vreme: 22:00
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

3. kolo18.11.2017
52521KK Cerak : KK Bask 261 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52522KK Slodes 2 : BKK Radnički 376 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52523KK Šuter : KK Zemun Fitofarmacija 286 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 20:10
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52524KK Koledž Beograd : KK Sopot67 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52525KK BTC : KK As Basket59 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52526KK Radnički (Obrenovac) : KK Zmaj95 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

4. kolo25.11.2017
52527BKK Radnički 3 : KK Šuter64 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52528KK Cerak : KK Slodes 264 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52529KK As Basket : KK Radnički (Obrenovac)83 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
52530KK Sopot : KK BTC65 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52531KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Koledž Beograd35 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
52532KK Bask 2 : KK Zmaj71 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2017 Vreme: 22:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

5. kolo02.12.2017
52533KK Slodes 2 : KK Bask 268 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52534KK Šuter : KK Cerak 68 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 20:10
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52535KK Koledž Beograd : BKK Radnički 389 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52536KK BTC : KK Zemun Fitofarmacija 269 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52537KK Radnički (Obrenovac) : KK Sopot88 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52538KK Zmaj : KK As Basket60 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2017 Vreme: 21:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

6. kolo09.12.2017
52539BKK Radnički 3 : KK BTC78 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52540KK Cerak : KK Koledž Beograd70 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52541KK Slodes 2 : KK Šuter55 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52542KK Sopot : KK Zmaj67 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52543KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Radnički (Obrenovac)39 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
52544KK Bask 2 : KK As Basket42 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

7. kolo16.12.2017
52545KK Šuter : KK Bask 298 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52546KK Koledž Beograd : KK Slodes 277 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52547KK BTC : KK Cerak 55 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52548KK Radnički (Obrenovac) : BKK Radnički 379 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52549KK Zmaj : KK Zemun Fitofarmacija 288 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 10:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52550KK As Basket : KK Sopot89 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

8. kolo23.12.2017
52551BKK Radnički 3 : KK Zmaj91 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 15:40
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52552KK Cerak : KK Radnički (Obrenovac)72 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52553KK Slodes 2 : KK BTC75 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52554KK Šuter : KK Koledž Beograd81 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52555KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK As Basket27 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
52556KK Bask 2 : KK Sopot85 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

9. kolo13.01.2018
52557KK Koledž Beograd : KK Bask 270 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52558KK BTC : KK Šuter54 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52559KK Radnički (Obrenovac) : KK Slodes 257 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52560KK Zmaj : KK Cerak 48 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52561KK As Basket : BKK Radnički 369 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala sportova Ranko Žeravica (N.Bgd) (Pariske Komune 16)
52562KK Sopot : KK Zemun Fitofarmacija 261 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

10. kolo20.01.2018
52563BKK Radnički 3 : KK Sopot81 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2018 Vreme: 13:40
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52564KK Cerak : KK As Basket74 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52565KK Slodes 2 : KK Zmaj73 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52566KK Šuter : KK Radnički (Obrenovac)80 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52567KK Koledž Beograd : KK BTC74 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52568KK Bask 2 : KK Zemun Fitofarmacija 268 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2018 Vreme: 19:10
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

11. kolo27.01.2018
52569KK BTC : KK Bask 259 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52570KK Radnički (Obrenovac) : KK Koledž Beograd74 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52571KK Zmaj : KK Šuter64 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52572KK As Basket : KK Slodes 272 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala sportova Ranko Žeravica (N.Bgd) (Pariske Komune 16)
52573KK Sopot : KK Cerak 32 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52574KK Zemun Fitofarmacija 2 : BKK Radnički 345 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)

12. kolo10.02.2018
52575KK Radnički (Obrenovac) : KK BTC84 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52576KK Zmaj : KK Koledž Beograd60 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52577KK As Basket : KK Šuter71 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52578KK Sopot : KK Slodes 233 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52579KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Cerak 37 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
52580KK Bask 2 : BKK Radnički 363 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2018 Vreme: 22:00
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

13. kolo17.02.2018
52581KK Cerak : BKK Radnički 371 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52582KK Slodes 2 : KK Zemun Fitofarmacija 288 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52583KK Šuter : KK Sopot65 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 20:10
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52584KK Koledž Beograd : KK As Basket85 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52585KK BTC : KK Zmaj86 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52586KK Radnički (Obrenovac) : KK Bask 275 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

14. kolo24.02.2018
52587BKK Radnički 3 : KK Slodes 258 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52588KK Zmaj : KK Radnički (Obrenovac)80 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52589KK As Basket : KK BTCSR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 24.02.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52590KK Sopot : KK Koledž Beograd49 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52591KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Šuter31 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
52592KK Bask 2 : KK Cerak 41 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

15. kolo03.03.2018
52593KK Slodes 2 : KK Cerak 64 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52594KK Šuter : BKK Radnički 387 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52595KK Koledž Beograd : KK Zemun Fitofarmacija 262 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52596KK BTC : KK Sopot41 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52597KK Radnički (Obrenovac) : KK As Basket58 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52598KK Zmaj : KK Bask 273 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

16. kolo10.03.2018
52599BKK Radnički 3 : KK Koledž Beograd77 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52600KK Cerak : KK Šuter77 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52601KK As Basket : KK Zmaj89 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52602KK Sopot : KK Radnički (Obrenovac)50 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52603KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK BTC41 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
52604KK Bask 2 : KK Slodes 263 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2018 Vreme: 21:45
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

17. kolo17.03.2018
52605KK Šuter : KK Slodes 280 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52606KK Koledž Beograd : KK Cerak 71 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52607KK BTC : BKK Radnički 377 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52608KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun Fitofarmacija 271 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
52609KK Zmaj : KK Sopot75 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52610KK As Basket : KK Bask 267 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

18. kolo24.03.2018
52611BKK Radnički 3 : KK Radnički (Obrenovac)76 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 14:05
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52612KK Cerak : KK BTC88 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52613KK Slodes 2 : KK Koledž Beograd61 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52614KK Sopot : KK As Basket34 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52615KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Zmaj41 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52616KK Bask 2 : KK Šuter56 : 123
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)

19. kolo31.03.2018
52617KK Koledž Beograd : KK Šuter66 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52618KK BTC : KK Slodes 257 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52619KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 65 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52620KK Zmaj : BKK Radnički 382 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52621KK As Basket : KK Zemun Fitofarmacija 259 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52622KK Sopot : KK Bask 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 31.03.2018 Vreme: 12:40
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

20. kolo14.04.2018
52623BKK Radnički 3 : KK As Basket60 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportski centar KL (Ilindenska 17a)
52624KK Cerak : KK Zmaj76 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52625KK Slodes 2 : KK Radnički (Obrenovac)60 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52626KK Šuter : KK BTC76 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52627KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Sopot36 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
52628KK Bask 2 : KK Koledž Beograd61 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)

21. kolo21.04.2018
52629KK BTC : KK Koledž Beograd51 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52630KK Radnički (Obrenovac) : KK Šuter69 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52631KK Zmaj : KK Slodes 263 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52632KK As Basket : KK Cerak 63 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52633KK Sopot : BKK Radnički 368 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52634KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Bask 265 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

22. kolo28.04.2018
52635BKK Radnički 3 : KK Zemun Fitofarmacija 251 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52636KK Cerak : KK Sopot50 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52637KK Slodes 2 : KK As Basket61 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52638KK Šuter : KK Zmaj89 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52639KK Koledž Beograd : KK Radnički (Obrenovac)85 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52640KK Bask 2 : KK BTC67 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.