Ekipe kluba
SENIORI
MLAĐI PIONIRI
KK As Basket
KK As Basket 2
KK As Basket 3
KK As Basket 4
KK As Basket 5
KK As Basket 6
KK As Basket 7
PIONIRI
KK As Basket
KK As Basket 2
KADETI
KK As Basket
KK As Basket 2
JUNIORI
KK As Basket
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK As Basket (juniori)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK As Basket201821477104842938
2.KK Cerak 201731492109739537
3.KK Radnički (Obrenovac)201551563119337035
4.KK Koledž Beograd191541378112825034
5.KK Šuter191361502116034232
6.KK Slodes 2201191303111818531
7.BKK Radnički 32071314201510-9027
8.KK Zmaj2061412831479-19626
9.KK Bask 21961311101409-29925
10.KK Sopot195149031268-36524
11.KK BTC (-1)2041610001356-35623
12.KK Zemun Fitofarmacija 2201197461411-66521


1. kolo04.11.2017
52509BKK Radnički 3 : KK Bask 295 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52510KK Cerak : KK Zemun Fitofarmacija 296 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52511KK Slodes 2 : KK Sopot81 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52512KK Šuter : KK As Basket80 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2017 Vreme: 19:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52513KK Koledž Beograd : KK Zmaj90 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52514KK BTC : KK Radnički (Obrenovac)46 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

2. kolo11.11.2017
52515BKK Radnički 3 : KK Cerak 51 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52516KK Zmaj : KK BTC59 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2017 Vreme: 15:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52517KK As Basket : KK Koledž Beograd79 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 11:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52518KK Sopot : KK Šuter47 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52519KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Slodes 234 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2017 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52520KK Bask 2 : KK Radnički (Obrenovac)47 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2017 Vreme: 22:00
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

3. kolo18.11.2017
52521KK Cerak : KK Bask 261 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52522KK Slodes 2 : BKK Radnički 376 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52523KK Šuter : KK Zemun Fitofarmacija 286 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 20:10
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52524KK Koledž Beograd : KK Sopot67 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52525KK BTC : KK As Basket59 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2017 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52526KK Radnički (Obrenovac) : KK Zmaj95 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

4. kolo25.11.2017
52527BKK Radnički 3 : KK Šuter64 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52528KK Cerak : KK Slodes 264 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52529KK As Basket : KK Radnički (Obrenovac)83 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
52530KK Sopot : KK BTC65 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 12:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52531KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Koledž Beograd35 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
52532KK Bask 2 : KK Zmaj71 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2017 Vreme: 22:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

5. kolo02.12.2017
52533KK Slodes 2 : KK Bask 268 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2017 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52534KK Šuter : KK Cerak 68 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 20:10
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52535KK Koledž Beograd : BKK Radnički 389 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52536KK BTC : KK Zemun Fitofarmacija 269 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52537KK Radnički (Obrenovac) : KK Sopot88 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52538KK Zmaj : KK As Basket60 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2017 Vreme: 21:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

6. kolo09.12.2017
52539BKK Radnički 3 : KK BTC78 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 13:10
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52540KK Cerak : KK Koledž Beograd70 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52541KK Slodes 2 : KK Šuter55 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52542KK Sopot : KK Zmaj67 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2017 Vreme: 15:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52543KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Radnički (Obrenovac)39 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2017 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
52544KK Bask 2 : KK As Basket42 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

7. kolo16.12.2017
52545KK Šuter : KK Bask 298 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52546KK Koledž Beograd : KK Slodes 277 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52547KK BTC : KK Cerak 55 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52548KK Radnički (Obrenovac) : BKK Radnički 379 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2017 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52549KK Zmaj : KK Zemun Fitofarmacija 288 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 10:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52550KK As Basket : KK Sopot89 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

8. kolo23.12.2017
52551BKK Radnički 3 : KK Zmaj91 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 15:40
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52552KK Cerak : KK Radnički (Obrenovac)72 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2017 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52553KK Slodes 2 : KK BTC75 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52554KK Šuter : KK Koledž Beograd81 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 20:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52555KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK As Basket27 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2017 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
52556KK Bask 2 : KK Sopot85 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

9. kolo13.01.2018
52557KK Koledž Beograd : KK Bask 270 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52558KK BTC : KK Šuter54 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52559KK Radnički (Obrenovac) : KK Slodes 257 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52560KK Zmaj : KK Cerak 48 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52561KK As Basket : BKK Radnički 369 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala sportova Ranko Žeravica (N.Bgd) (Pariske Komune 16)
52562KK Sopot : KK Zemun Fitofarmacija 261 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

10. kolo20.01.2018
52563BKK Radnički 3 : KK Sopot81 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2018 Vreme: 13:40
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52564KK Cerak : KK As Basket74 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52565KK Slodes 2 : KK Zmaj73 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52566KK Šuter : KK Radnički (Obrenovac)80 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52567KK Koledž Beograd : KK BTC74 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52568KK Bask 2 : KK Zemun Fitofarmacija 268 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2018 Vreme: 19:10
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

11. kolo27.01.2018
52569KK BTC : KK Bask 259 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52570KK Radnički (Obrenovac) : KK Koledž Beograd74 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52571KK Zmaj : KK Šuter64 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52572KK As Basket : KK Slodes 272 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2018 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala sportova Ranko Žeravica (N.Bgd) (Pariske Komune 16)
52573KK Sopot : KK Cerak 32 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52574KK Zemun Fitofarmacija 2 : BKK Radnički 345 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)

12. kolo10.02.2018
52575KK Radnički (Obrenovac) : KK BTC84 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52576KK Zmaj : KK Koledž Beograd60 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52577KK As Basket : KK Šuter71 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52578KK Sopot : KK Slodes 233 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52579KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Cerak 37 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.02.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
52580KK Bask 2 : BKK Radnički 363 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2018 Vreme: 22:00
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

13. kolo17.02.2018
52581KK Cerak : BKK Radnički 371 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52582KK Slodes 2 : KK Zemun Fitofarmacija 288 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52583KK Šuter : KK Sopot65 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 20:10
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52584KK Koledž Beograd : KK As Basket85 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52585KK BTC : KK Zmaj86 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52586KK Radnički (Obrenovac) : KK Bask 275 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

14. kolo24.02.2018
52587BKK Radnički 3 : KK Slodes 258 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 13:10
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52588KK Zmaj : KK Radnički (Obrenovac)80 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52589KK As Basket : KK BTCSR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 24.02.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52590KK Sopot : KK Koledž Beograd49 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52591KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Šuter31 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
52592KK Bask 2 : KK Cerak 41 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

15. kolo03.03.2018
52593KK Slodes 2 : KK Cerak 64 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52594KK Šuter : BKK Radnički 387 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52595KK Koledž Beograd : KK Zemun Fitofarmacija 262 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52596KK BTC : KK Sopot41 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52597KK Radnički (Obrenovac) : KK As Basket58 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52598KK Zmaj : KK Bask 273 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

16. kolo10.03.2018
52599BKK Radnički 3 : KK Koledž Beograd77 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 19:15
Lokacija: Siniša Nikolajević (Timočka 24)
52600KK Cerak : KK Šuter77 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52601KK As Basket : KK Zmaj89 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52602KK Sopot : KK Radnički (Obrenovac)50 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52603KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK BTC41 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
52604KK Bask 2 : KK Slodes 263 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2018 Vreme: 21:45
Lokacija: Balon Bask (Bulevar Vojvode Mišića 24)

17. kolo17.03.2018
52605KK Šuter : KK Slodes 280 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52606KK Koledž Beograd : KK Cerak 71 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52607KK BTC : BKK Radnički 377 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52608KK Radnički (Obrenovac) : KK Zemun Fitofarmacija 271 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
52609KK Zmaj : KK Sopot75 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52610KK As Basket : KK Bask 267 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

18. kolo24.03.2018
52611BKK Radnički 3 : KK Radnički (Obrenovac)76 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2018 Vreme: 14:05
Lokacija: Balon Top Spin (Maksima Gorkog 94)
52612KK Cerak : KK BTC88 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52613KK Slodes 2 : KK Koledž Beograd61 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52614KK Sopot : KK As Basket34 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2018 Vreme: 20:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52615KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Zmaj41 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52616KK Bask 2 : KK Šuter56 : 123
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)

19. kolo31.03.2018
52617KK Koledž Beograd : KK Šuter
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
52618KK BTC : KK Slodes 257 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52619KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 65 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
52620KK Zmaj : BKK Radnički 382 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52621KK As Basket : KK Zemun Fitofarmacija 259 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
52622KK Sopot : KK Bask 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2018 Vreme: 12:40
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

20. kolo14.04.2018
52623BKK Radnički 3 : KK As Basket60 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportski centar KL (Ilindenska 17a)
52624KK Cerak : KK Zmaj76 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
52625KK Slodes 2 : KK Radnički (Obrenovac)60 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
52626KK Šuter : KK BTC76 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52627KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Sopot36 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2018 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
52628KK Bask 2 : KK Koledž Beograd61 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)

21. kolo21.04.2018
52629KK BTC : KK Koledž Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
52630KK Radnički (Obrenovac) : KK Šuter
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Sremčica) (Školska 4)
52631KK Zmaj : KK Slodes 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
52632KK As Basket : KK Cerak
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
52633KK Sopot : BKK Radnički 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2018 Vreme: 11:40
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
52634KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Bask 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

22. kolo28.04.2018
52635BKK Radnički 3 : KK Zemun Fitofarmacija 2
52636KK Cerak : KK Sopot
52637KK Slodes 2 : KK As Basket
52638KK Šuter : KK Zmaj
52639KK Koledž Beograd : KK Radnički (Obrenovac)
52640KK Bask 2 : KK BTC


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.