|
|
|
KK As Basket 2 (mlađi pioniri)
Beogradska liga U12
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Žarkovo 2 | | 12 | | 9 | | 3 | | 557 | | 350 | | 207 | | 21 | | | | 2. | | | KK As Basket 2 | | 11 | | 9 | | 2 | | 451 | | 344 | | 107 | | 20 | | | | 3. | | | KK Rudar 22 - 2 | | 11 | | 8 | | 3 | | 455 | | 414 | | 41 | | 19 | | | | 4. | | | KK Dynamic Vip Pay 2 | | 12 | | 7 | | 5 | | 514 | | 409 | | 105 | | 19 | | | | 5. | | | KK Vrčin | | 12 | | 7 | | 5 | | 467 | | 327 | | 140 | | 19 | | | | 6. | | | KK Vizura 2 | | 10 | | 8 | | 2 | | 454 | | 281 | | 173 | | 18 | | | | 7. | | | KK Zemun 2 | | 10 | | 4 | | 6 | | 330 | | 374 | | -44 | | 14 | | | | 8. | | | KK Umka Džez | | 12 | | 1 | | 11 | | 316 | | 541 | | -225 | | 13 | | | | 9. | | | KK Ras 3 | | 12 | | 1 | | 11 | | 257 | | 612 | | -355 | | 13 | | | | 10. | | | KK Mondo Basket 2 | | 10 | | 2 | | 8 | | 250 | | 399 | | -149 | | 12 | | |
| | 89106 | KK As Basket 2 : KK Vizura 2 | 28 : 32 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 89108 | KK Vrčin : KK Ras 3 | 67 : 11 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:50 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89109 | KK Žarkovo 2 : KK Umka Džez | 71 : 13 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 19:00 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89110 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Rudar 22 - 2 | 27 : 43 |
| | | | | | Datum: 29.11.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | KK Zemun 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89111 | KK Zemun 2 : KK As Basket 2 | 31 : 41 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1) |
| | | | |
| | 89112 | KK Umka Džez : KK Dynamic Vip Pay 2 | 20 : 25 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 11:15 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 89113 | KK Ras 3 : KK Žarkovo 2 | 16 : 58 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89114 | KK Mondo Basket 2 : KK Vrčin | 25 : 39 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94) |
| | | | |
| | KK Vizura 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89119 | KK Vrčin : KK Vizura 2 | 26 : 45 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 17:45 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89120 | KK Žarkovo 2 : KK Mondo Basket 2 | 51 : 16 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89121 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Ras 3 | 74 : 13 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89122 | KK Rudar 22 - 2 : KK Umka Džez | 45 : 29 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | KK As Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Zemun 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89123 | KK Zemun 2 : KK Vrčin | 30 : 22 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89125 | KK Ras 3 : KK Rudar 22 - 2 | 27 : 53 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89126 | KK Mondo Basket 2 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 28 : 40 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89127 | KK Vizura 2 : KK Žarkovo 2 | 35 : 28 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | KK As Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Umka Džez - slobodna ekipa | | | |
| | 89130 | KK Vrčin : KK As Basket 2 | 34 : 32 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89131 | KK Žarkovo 2 : KK Zemun 2 | 44 : 27 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89132 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Vizura 2 | 40 : 31 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89133 | KK Rudar 22 - 2 : KK Mondo Basket 2 | 42 : 30 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89134 | KK Umka Džez : KK Ras 3 | 41 : 32 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 89135 | KK Zemun 2 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 15 : 34 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) |
| | | | |
| | 89136 | KK As Basket 2 : KK Žarkovo 2 | 39 : 36 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 89138 | KK Mondo Basket 2 : KK Umka Džez | 24 : 22 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89139 | KK Vizura 2 : KK Rudar 22 - 2 | 57 : 21 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | KK Vrčin - slobodna ekipa | | | |
| | KK Ras 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89143 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK As Basket 2 | 32 : 43 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89144 | KK Rudar 22 - 2 : KK Zemun 2 | 58 : 49 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89145 | KK Umka Džez : KK Vizura 2 | 28 : 56 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 89146 | KK Ras 3 : KK Mondo Basket 2 | 26 : 39 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25) |
| | | | |
| | KK Vrčin - slobodna ekipa | | | |
| | KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89147 | KK Zemun 2 : KK Umka Džez | 43 : 29 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89148 | KK As Basket 2 : KK Rudar 22 - 2 | 42 : 37 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 89150 | KK Vrčin : KK Žarkovo 2 | 27 : 42 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 18:40 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89151 | KK Vizura 2 : KK Ras 3 | 71 : 9 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | KK Dynamic Vip Pay 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89154 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Vrčin | 40 : 37 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89156 | KK Umka Džez : KK As Basket 2 | 30 : 40 |
| | | | | | Datum: 20.02.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 89157 | KK Ras 3 : KK Zemun 2 | 26 : 48 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 17:50 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89158 | KK Mondo Basket 2 : KK Vizura 2 | |
| | | | |
| | KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89159 | KK Zemun 2 : KK Mondo Basket 2 | 32 : 18 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 09:30 | Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1) |
| | | | |
| | 89160 | KK As Basket 2 : KK Ras 3 | 31 : 17 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 89162 | KK Vrčin : KK Rudar 22 - 2 | 45 : 14 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 17:30 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89163 | KK Žarkovo 2 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 50 : 43 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | KK Umka Džez - slobodna ekipa | | | |
| | KK Vizura 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89166 | KK Rudar 22 - 2 : KK Žarkovo 2 | 46 : 30 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89167 | KK Umka Džez : KK Vrčin | 15 : 51 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 89169 | KK Mondo Basket 2 : KK As Basket 2 | 23 : 49 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89170 | KK Vizura 2 : KK Zemun 2 | 43 : 28 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | KK Dynamic Vip Pay 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Ras 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89171 | KK Rudar 22 - 2 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 61 : 52 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89172 | KK Umka Džez : KK Žarkovo 2 | 35 : 51 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 89173 | KK Ras 3 : KK Vrčin | 12 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25) |
| | | | |
| | 89175 | KK Vizura 2 : KK As Basket 2 | 45 : 47 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 20:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Zemun 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89177 | KK As Basket 2 : KK Zemun 2 | 59 : 27 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 89179 | KK Vrčin : KK Mondo Basket 2 | 53 : 22 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89180 | KK Žarkovo 2 : KK Ras 3 | 51 : 28 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89181 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Umka Džez | 68 : 28 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | KK Vizura 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89184 | KK Umka Džez : KK Rudar 22 - 2 | 26 : 35 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 16:10 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 89185 | KK Ras 3 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 40 : 39 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25) |
| | | | |
| | 89186 | KK Mondo Basket 2 : KK Žarkovo 2 | 25 : 45 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89187 | KK Vizura 2 : KK Vrčin | 39 : 26 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | KK Zemun 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK As Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89190 | KK Vrčin : KK Zemun 2 | |
| | | | |
| | 89191 | KK Žarkovo 2 : KK Vizura 2 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89192 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Mondo Basket 2 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89193 | KK Rudar 22 - 2 : KK Ras 3 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | KK As Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Umka Džez - slobodna ekipa | | | |
| | 89195 | KK Zemun 2 : KK Žarkovo 2 | |
| | | | |
| | 89196 | KK As Basket 2 : KK Vrčin | |
| | | | |
| | 89197 | KK Ras 3 : KK Umka Džez | |
| | | | |
| | 89198 | KK Mondo Basket 2 : KK Rudar 22 - 2 | |
| | | | |
| | 89199 | KK Vizura 2 : KK Dynamic Vip Pay 2 | |
| | | | |
| | 89202 | KK Žarkovo 2 : KK As Basket 2 | |
| | | | |
| | 89203 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Zemun 2 | |
| | | | |
| | 89204 | KK Rudar 22 - 2 : KK Vizura 2 | |
| | | | |
| | 89205 | KK Umka Džez : KK Mondo Basket 2 | |
| | | | |
| | KK Vrčin - slobodna ekipa | | | |
| | KK Ras 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89207 | KK Zemun 2 : KK Rudar 22 - 2 | |
| | | | |
| | 89208 | KK As Basket 2 : KK Dynamic Vip Pay 2 | |
| | | | |
| | 89210 | KK Mondo Basket 2 : KK Ras 3 | |
| | | | |
| | 89211 | KK Vizura 2 : KK Umka Džez | |
| | | | |
| | KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Vrčin - slobodna ekipa | | | |
| | 89213 | KK Žarkovo 2 : KK Vrčin | |
| | | | |
| | 89215 | KK Rudar 22 - 2 : KK As Basket 2 | |
| | | | |
| | 89216 | KK Umka Džez : KK Zemun 2 | |
| | | | |
| | 89217 | KK Ras 3 : KK Vizura 2 | |
| | | | |
| | KK Dynamic Vip Pay 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89219 | KK Zemun 2 : KK Ras 3 | |
| | | | |
| | 89220 | KK As Basket 2 : KK Umka Džez | |
| | | | |
| | 89222 | KK Vrčin : KK Dynamic Vip Pay 2 | |
| | | | |
| | 89223 | KK Vizura 2 : KK Mondo Basket 2 | |
| | | | |
| | KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89225 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Žarkovo 2 | |
| | | | |
| | 89226 | KK Rudar 22 - 2 : KK Vrčin | |
| | | | |
| | 89228 | KK Ras 3 : KK As Basket 2 | |
| | | | |
| | 89229 | KK Mondo Basket 2 : KK Zemun 2 | |
| | | | |
| | KK Umka Džez - slobodna ekipa | | | |
| | KK Vizura 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89231 | KK Zemun 2 : KK Vizura 2 | |
| | | | |
| | 89232 | KK As Basket 2 : KK Mondo Basket 2 | |
| | | | |
| | 89234 | KK Vrčin : KK Umka Džez | |
| | | | |
| | 89235 | KK Žarkovo 2 : KK Rudar 22 - 2 | |
| | | | |
| | KK Ras 3 - slobodna ekipa | | | |
| | KK Dynamic Vip Pay 2 - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|